[fusion_builder_container hundred_percent="no" equal_height_columns="no" menu_anchor="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="" background_image="" background_position="center center" background_repeat="no-repeat" fade="no" background_parallax="none" parallax_speed="0.3" video_mp4="" video_webm="" video_ogv="" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_loop="yes" video_mute="yes" overlay_color="" video_preview_image="" border_color="" border_style="solid" padding_top="" padding_bottom="" padding_left="" padding_right="" type="legacy"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" layout="1_1" background_position="left top" background_color="" border_color="" border_style="solid" border_position="all" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3" animation_direction="left" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" center_content="no" last="true" min_height="" hover_type="none" link="" border_sizes_top="" border_sizes_bottom="" border_sizes_left="" border_sizes_right="" first="true"][fusion_text]Нерестовый запрет 2017 Харьковская область[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container hundred_percent="no" equal_height_columns="no" menu_anchor="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="" background_image="" background_position="center center" background_repeat="no-repeat" fade="no" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" video_mp4="" video_webm="" video_ogv="" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_loop="yes" video_mute="yes" video_preview_image="" border_color="" border_style="solid" margin_top="" margin_bottom="" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" type="legacy"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" layout="1_1" spacing="" center_content="no" hover_type="none" link="" min_height="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="" background_image="" background_position="left top" background_repeat="no-repeat" border_color="" border_style="solid" border_position="all" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="left" animation_speed="0.3" animation_offset="" last="true" border_sizes_top="0" border_sizes_bottom="0" border_sizes_left="0" border_sizes_right="0" first="true"][fusion_text columns="" column_min_width="" column_spacing="" rule_style="default" rule_size="" rule_color="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id=""]
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА
У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
01 березня 2017 р. м. Харків No 26
Про встановлення весняно-літньої заборони
на лов риби, інших водних біоресурсів у
рибогосподарських водних об’єктах
Харківської області у 2017 році
Відповідно до Закону України «Про тваринний світ», Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», згідно з пп. 8Л, 8.2, 8.3, 11.1.9, 11.2.1 Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 18.03.1999р. No 33, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 травня 1999 року за No 326/3619, пп. 3.14, 4.4, 4.5, 4.14.3, 5.3 Правил любительського та спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999р. No 19 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 28.04.1999 року No 269/3562, на підставі Положення про Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області
НАКАЗУЮ:
- Визначити наступні строки заборони на промисловий, любительський і спортивний лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, що знаходяться в зоні діяльності Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області:
- з 1 квітня до 10 червня 2017 року на водосховищах (любительський лов з і квітня по 10 червня 2017 року);
- з 1 квітня до 21 травня 2017 року на річках, в корінних водах (любительський лов з 1 квітня по 20 травня 2017 року);
- з 1 квітня до 30 червня 2017 року в придаткових водах річок (любительський лов з 1 квітня по 30 червня 2017 року); - Заборонити лов раків у водоймах Харківської області в нерестовий період, під час виношування ікри, личинок, першої та другої линьок з 1 квітня по 30 червня 2017 року і у період з 20 серпня по 30 вересня 2017 року, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.
- Забороняється організація змагань з рибальства та підводного полювання в період нересту риби.
- В період нерестової заборони любительське рибальство на водоймах Харківської області дозволяється на спеціально вкзтнеяих ділянках
водосховищ та річок з їх придатковою системою водойм (додаток 2 1, однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега. - Заборонити під час нересту проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, проводити забір води без ефективних рибозахисних пристроїв. На ділянках, оголошених органами рибоохорони нерестовищами (додаток 1) в період нересту заборонити пересування всіх плавучих засобів, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.
- Інспекторам та спеціалістам Управління:
- проконтролювати припинення вилову риби користувачами водних біоресурсів на водних об’єктах Харківської області та зняття ними усіх знарядь лову з промислу до заходу сонця 31 березня 2017 року;
- довести до відома районних державних адміністрацій та оповістити через засоби масової інформації населення, зацікавлені підприємства, установи та організації підконтрольних районів про встановлення строків весняно- літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів;
- надсилати до Управління інформацію про проходження нересту станом на 25 числа кожного місяця в період заборони. - Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Начальник Управління О. Гоголь
Управління Державного агентства
у Харківській області
від « 01 » березня 2017 р.
[/fusion_text][fusion_recent_posts layout="default" hover_type="liftup" columns="4" number_posts="8" offset="0" cat_slug="fishing" exclude_cats="" thumbnail="yes" title="yes" meta="no" excerpt="no" excerpt_length="35" strip_html="yes" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" animation_type="" animation_direction="left" animation_speed="0.3" animation_offset="" /][fusion_text]
ПЕРЕЛІК
основних нерестовищ на рибогосподарських водних об’єктах
Харківської області.
Річка Сіверський Донець з притоками.
- Ділянка р. Сіверський Донець від Печенізької греблі до с. Леб'яже.
Адміністративно-територіальне розташування - Печенізький район. Рибогосподарське значення - на площі близько 8 га розташоване одне з основних нерестовищ ляща, судака та сазана. - Ділянка р. Сіверський Донець від с. Кицівка до с. Башкирівка.
Адміністративно-територіальне розташування - Печенізький та Чугуївський райони.
Рибогосподарське значення - на площі 5 га розташоване одне з основних нерестовищ ляща та плоскирки. - Ділянка р. Сіверський Донець від мосту автомобільної траси Харків -Ростов до с. Фігурівка.
Адміністративно-територіальне розташування - Чугуївський район. Рибогосподарське значення - на площі 5 га розташоване одне з основних нерестовищ сазана та ляща. - Ділянка р. Сіверський Донець від гирла р. Уди до греблі ТЕЦ-2 “Есхар”.
Адміністративно-територіальне розташування - Чугуївський район. Рибогосподарське значення - на площі 3 га розташоване нерестовище судака та окуня. - Ділянка річки Сіверський Донець від радіофізичної обсерваторії (правий берег) та Задонецького лісництва (лівий берег) пляжу колишньої бази Харківського турбінного заводу.
Адміністративно-територіальне розташування - Зміївський район, територія Національного природного парку «Гомільшанські ліси».
Основне нерестовище судака, ляща, плоскирки та лина. - Затока та система заплавних озер «Косач» від мосту в с. Коропове вверх по течії р. Сіверський Донець до озера «Біле» вздовж автошляху Задінецьке - Коропове.
Адміністративно-територіальне розташування - Зміївський район, територія Національного природного парку «Гомільшанські ліси».
Основне нерестовище ляща. сома. щуки, судака, в'язя, синця, головня та лнна на площі 18 га. - Заплавне озеро «Снитьково» 4 кілометри вверх по течії річки Сіверськнн Донець від мост}' в с. Коропове.
Адміністративно-територіальне розташування - Зміївський район, територія
Національного природного парку «Гомільшанські ліси».
Основне нерестовище ляща, плоскирки та лина на площі 3 га. - Система мілководь та рукавів р. Сіверський Донець від місця впадіння річки Гомольші (правий берег) до околиць села Черкаський Бишкин (лівий берег).
Адміністративно-територіальне розташування - Зміївський район, територія Національного природного парку «Гомільшанські ліси».
Основне нерестовище судака, ляща, плоскирки та лина, на площі 11 га. - Ділянка р. Сіверський Донець від с. Гомольша до с. Нижній Бишкин.
Адміністративно-територіальне розташування - Зміївський район. Рибогосподарське значення - на площі 8 га розташоване одне з основних нерестовищ судака. - Заплавне озеро «Біле» (правий берег) біля місця впадіння річки Гомольша в р. Сіверський Донець.
Адміністративно-територіальне розташування - Зміївський район, територія Національного природного парку «Гомільшанські ліси».
Основне нерестовище судака, ляща, плоскирки та лина. - Ділянка р. Сіверський Донець в двох кілометрах вище і нижче с. Червоний Донець.
Адміністративно-територіальне розташування - Балаклійський район. Рибогосподарське значення - на площі 15 га розташовані нерестовища судака та ляща. - Навкологирловий простір і гирло р. Берека (правої притоки р. Сів. Донець) в районі с. Петрівське.
Адміністративно-територіальне розташування - Балаклійський та Барвінківський райони.
Довжина - 3 кілометри.
Рибогосподарське значення - на площі 6 га розташоване одне із основних нерестовищ ляща, судака та сазана. - Річка Оскіл (ліва притока р. Сів. Донець) віл гирла до греблі Червонооскільської ГЕС.
Адміністративно-територіальне розташування - Ізюмський район. Рибогосподарське значення - нерестовища і місце нагулу молоді і статевозрілих риб (лящ. судак, щука, білизна, плоскирка та інші К - Ділянка р. Сіверський Донець від с. Студенок до с. Кам'янка.
Адміністративно-територіальне розташування - Ізюмський район. Рибогосподарське значення - нерестовища і місце нагул}.' молоді і
статевозрілих риб (лящ, судак, щу ка, білизна, плоскирка та інші). - Усі інші мілководні ділянки річки вздовж правого та лівого берегів ( крім меж наведених у додатку 2).
Печенізьке водосховище.
Адміністративно-територіальне розташування - Вовчанський та Печенізький райони.
- Система мілководь і островів у верхів’ї водосховища від с. Стариця до с. Петрівське - по лівому березі.
Адміністративно-територіальне розташування - Вовчанський район.
Площа - 380 га.
Рибогосподарське значення - одне із найбільш цінних нерестовищ промислових видів риб (судака, ляща, щуки, плітки та інші), місце нагулу їх молоді. - Ділянка правого берегу від «Рубіжанського мосту» за течією до бази відпочинку «Дружба».
Адміністративно-територіальне розташування - Вовчанський район.
Цінне нерестовище судака, ляща, щуки, сазана та плітки . - Затока бази відпочинку ім. Соіча.
Адміністративно-територіальне розташування - Вовчанський район.
Площа - 10 га.
Рибогосподарське значення - одне з нерестовищ промислових видів риб (судака, ляща, щуки, сазана та плітки). - Хотімлянська затока - на лівому березі водосховища біля с. Хотімля.
Адміністративно-територіальне розташування - Вовчанський район.
Площа - 15 га.
Рибогосподарське значення - цінне нерестовище промислових видів риб, місце нагулу їх молоді. - Система мілководь і островів по правому березі біля с. Хотімля.
Адміністративно-територіальне розташування - Вовчанський район.
Площа - 15 га.
Рибогосподарське значення - цінне нерестовище промислових видів риб, місце нагулу їх молоді. - Кулаківська затока - на лівому березі водосховища від с. Першотравневе я островів.
Адміністративно-територіальне розташування - Вовчанський та Печенізький райони.
Площа - 350 га.
Рибогосподарське значення - одне із нерестовищ промислових видів риб, місце нагулу їх молоді. - Мартівська затока - на лівому березі водосховища біля с.м.т. Мартове і система мілководь, біля островів вверх за течією на 5 кілометрів.
Адміністративно-територіальне розташування - Печенізький район.
Площа - 250 га.
Рибогосподарське значення - одне із основних нерестовищ промислових видів риб, місце нагулу (гирло затоки) їх молоді. - Артемівська затока - на лівому березі в районі с. Артемівка.
Адміністративно-територіальне розташування - Печенізький район.
Площа - 300 га.
Рибогосподарське значення - одне із нерестовищ промислових видів риб, місце нагулу (гирло затоки) їх молоді. - Усі інші мілководні ділянки водосховища вздовж правого та лівого берегів (крім меж наведених у додатку 2).
Червонооскільське водосховище.
Адміністративно-територіальне розташування - Куп’янський, Борівський та Ізюмський райони.
- Прибережні мілководдя у вершині водосховища (правий і лівий берег) від сел. Куп’янськ-Вузлова до Сенківського мосту.
Адміністративно-територіальне розташування - Куп’янський район.
Площа - 1300 га.
Рибогосподарське значення - одне із основних нерестовищ промислових видів риб (лящ, судак, сазан, щука). - Сенківська затока і прилеглі мілководдя.
Адміністративно-територіальне розташування - Куп’янський район, с. Сеньково.
Площа - 240 га.
Рибогосподарське значення - одне із основних нерестовищ промислових видів риб. - Одноребрівська затока (або Борівська затока) і прилеглі мілководдя в центральній частині водосховища на його лівому березі між с. Новоплатонівка і с.м.т. Борова.
Адміністративно-територіальне розташування - Борівський район.
Площа - 90 та.
Одне із основних нерестовищ і місце нагулу промислових видів риб. - Урочище “Великий острів” - система мілководь на лівому березі в районі с.м.т. Борова.
Адміністративно-територіальне розташування - Борівський район.
Площа - 150 та.
Одне із основних нерестовищ і місце нагулу промислових видів риб. - Система мілководь від селища Підлиман до пірсу Червонооскільського ДВСРП село Піски Радківські.
Адміністративно-територіальне розташування - Борівський район.
Площа - 500 га.
Одне із основних нерестовищ і місце нагулу молоді промислових видів риб. - Ділянка на лівому березі в нижній частині водосховища біля с. Піски- Радьківські. Система мілководь і група островів.
Адміністративно-територіальне розташування - Борівський район.
Площа - 150 га.
Одне із основних нерестовищ і місце нагулу промислових видів риб. - Усі інші мілководні ділянки водосховища вздовж правого та лівого берегів (крім меж наведених у додатку 2).
Краснопавлівське водосховище.
Адміністративно-територіальне розташування - Лозівський та Первомайський райони.
Верхів’я водосховища та усі мілководні ділянки із затоками та рукавами вздовж правого та лівого берегів (крім меж наведених у додатку 2).
Рибогосподарське значення - основні нерестовища ляща, сазана, судака.
Орільське водосховище.
Адміністративно-територіальне розташування - Лозівський район.
Верхів’я водосховища та усі мілководні ділянки вздовж правого гг г : берегів (крім меж наведених у додатку 2).
Рибогосподарське значення — основні місця нересту та нагу лу мошоаі и ™ сазана, судака, карася та пілтки.
На всіх інших водосховищах, річках та їх кореневих водах.
Адміністративно-територіальне розташування - Харківська область.
Верхів’я та усі мілководні ділянки (крім меж наведених у додатку 2). Рибогосподарське значення - місця нересту та нагулу молоді цінних видів
риб.
Начальник відділу іхтіологи
та регулювання рибальства
Старший науковий співробітник
НДТ біології ХНУ ім. В.Н. Каразіна
Г. Гончаров
О. Титечко
Додаток 2
до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області від « 01 » березня 2017 р. No 26
ПЕРЕЛІК
ділянок водойм, виділених для спортивного і любительського лову риби
На Печенізькому, Червонооскільському, Краснопавлівському,
Орільському водосховищах, річці Сіверський Донець з її придатковою
системою водойм, а також на всіх інших водосховищах, річках та їх
кореневих водах області:
- в межах територій баз відпочинку та населених пунктів поза межами основних нерестовищ, наведених у додатку 1.
у період весняно - літньої заборони.
Начальник відділу іхтіології
та регулювання рибальства
О. Титечко
ПОГОДЖЕНО:
Директор науково-дослідного інституту
Старший науковий співробітник
НДІ біології ХНУ ім. В.Н. Каразіна
Г. Гончаров
[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]